XFuture XConnector API dla mBank

Zapraszamy

Dziękujemy za wybranie produktu firmy XFuture. XConnector dla mBank to rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach, którzy poszukują zautomatyzowanego sposobu zarządzania i dostepu do środków finansowych, zgromadzonych na koncie w mBanku. Dzieki bibliotece XConnector Twoje oprogramowanie zyska nową, przełomowa funkcjonalność bezpośredniego dostępu do usług finansowych, realizowanych za pośrednictwem rachunku bankowego. API XConnector pozwoli Ci zaoszczędzić czas Twoich pracowników, lepiej kontrolować przepływy finansowe w Twojej Firmie, zmniejszyć czas reakcji na napływające środki finansowe i zyskać niekwestionowaną wiarygodność w oczach partnerów biznesowych.

Nie czekaj z wdrożeniem do Twojego oprogramowania funkcjonalności, które oferuje XFuture XConnector dla mBank. Poznaj API XConnector teraz, by już jutro cieszyc sie bezpiecznym, przyjemnym i automatycznym dostępem do kanału internetowego Twojego banku, bez pośrednictwa przeglądarki internetowej. Jesteśmy pewni, że Twoja firma zasługuje na profesjonalne podejście do tematu zarządzania i kontroli środków finansowych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją biblioteki XFuture XConnector już teraz.

XFuture XConnector to rozwiązanie profesjonalne, a bezpieczeństwo wymiany danych jest kwestią priorytetowa, dlatego cała komunikacja pomiędzy Twoją aplikacją, a serwerem banku, odbywa się w szyfrowanym kanale SSL. To niekwestionowany standard bezpieczeństwa, stosowany i wspierany przez wszystkich uczestników rynku bankowości elektronicznej. mBankConnector nie gromadzi na twardym dysku, ani na innych środkach pamięci trwałej, danych użytych do celów nawiązania połączenia z serwerem banku. Zasoby te istnieją jedynie w pamięci operacyjnej i są usuwane w chwili zniszczenia właściwej im instancji klasy konektora. XFuture dostarcza swoim klientom najlepsze na rynku rozwiązanie do sterowania finansami firmy. Codziennie wielokrotnie testujemy oraz rozwijamy bibliotekę XFuture XConnector tak, aby komfort pracy z naszym produktem spełniał Wasze najdalej posunięte wymagania. Dlatego upewnij sie, że posiadasz najnowszą dostępną wersję. Zespół XFuture XConnector

XFuture jest podmiotem trzecim w stosunku do mBank i BRE Bank. Wszystkie nazwy własne i zarejestrowane znaki powiązane z tymi instytucjami pozostają ich własnością i w tym dokumencie są używane jedynie w celach informacyjnych.