Home    Firma    Produkty    Kontakt    Logowanie   

 XFUTURE XConnector API dla mBank
API bankowości elektronicznej, przeznaczone dla klientów mBanku. Biblioteka XConnector pozwala łatwo i szybko wdrożyć do istniejacego systemu firmowego mechanizmy, dzięki którym obsługa finansów za pośrednictwem mBanku nabierze nowej jakości. Pobieraj historię, realizuj przelewy złotówkowe dowolne itp. Przenaczenie: aplikacje .NET
 
Czym jest XConnector?
XConnector jest biblioteką programistyczną, przeznaczoną dla środowiska uruchomieniowego .NET. Prezentowany produkt dostarcza interfejsu obiektowego, za pomocą którego łatwo i szybko połączysz się z serwerem swojego banku; w bezpieczny sposób zyskasz możliwość zarządzania kapitałem, zgromadzonym na Twoim rachunku i będziesz w stanie zautomatyzować operacje finansowe w Twoim przedsiębiorstwie.

Skontaktuj się z producentem Twojego oprogramowania i zapytaj o możliwość wdrożenia funkcji, oferowanych przez XConnector. Możesz również poprosić nas o rozbudowę Twojego systemu tak, aby wykorzystywał możliwości dostarczane przez XConector.
Bezpieczeństwo danych dzięki SSL:
XConnector komunikuje się z serwerem banku w kanale SSL. Przy każdym nawiązaniu połączenia certyfikat klucza publicznego serwera banku jest weryfikowany u wystawcy. Dzięki temu dane Twoje i Twoich klientów chronione są w najwyższym stopniu. Zaufaj uznanym standardom bezpieczeństwa.

XFuture XConnector dla mBank to:
• automatyczne księgowanie przelewów przychodzących
• realizację krajowych przelewów wychodzących
• pobieranie i analizowanie historii operacji
• i wiele innych...
 
Więcej możliwości
Komercyjna wersja biblioteki XConnector daje pełne możliwości zarządzania środkami na rachunkach bankowych mBanku. XConnector otwiera bezpieczne połączenie z serwerem mBanku w kanale SSL. XConnector optymalnie zarządza połączeniem, ładując tylko niezbędne dane operacyjne, dzięki czemu oszczędza Twój transfer i czas; stanowi doskonałe rozwiązanie dla aplikacji mobilnych. XConnector to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na zautomatyzowanie operacji finansowych na rachunkach mBanku.

Dzięki obszernej, wyczerpującej dokumentacji, w której omówiono każdy element biblioteki oraz przygotowano przykłady użycia, czas potrzebny na na wdrożenie usług bankowości elektronicznej do Twojej aplikacji, został zredukowany do minimum.
Przetestuj za darmo
Pobierz darmowe wydanie biblioteki XConnector dla mBank. Udostępniamy w pełni funkcjonalną, nieodpłatną wersję biblioteki, na warunkach licencyjnych wykluczających zastosowanie komercyjne. Możesz wykorzystać ją do ropoznania możliwości konektora i zaplanować ścieżkę wdrożenia do własnych projektów. Gdy zakończysz okres testowy ( jego długość jest nieograniczona i zależy wyłącznie od Twoich potrzeb ), zachęcamy do wykupu licencji, dopuszczającej użytek komercyjny.

Atrakcyjne warunki abonamentowe pozwolą Ci zaoszczędzić środki, jakie do tej pory musiałeś przekazywać pośrednikom, obsługującym Twoje płatności.
 
Sprawdź, ile oszczędzisz
Wydanie XConnector dla mBank, podobnie jak inne narzędzia XFuture przeznaczone do zarządzania rachunkami bankowymi, możesz wykorzystać do budowy własnego systemu obsługi płatności Twojego sklepu internetowego. Jeśli korzystałeś do tej pory z pośredników, takich jak Płatności.pl, Przelewy24.pl, DotPay.pl itp. to z pewnością wiesz, jakim obciążeniem jest marża pobierana przez Twoich partnerów. Dzięki XConnector oraz innym konektorom bankowym, możesz uruchomić własny system księgowania wpłat od Twoich klientów i wygenerować oszczędności tam, gdzie środki marnotrawione były na potrzeby prowizji wspomnianych pośredników.Wysokość miesięcznych oszczędności w funkcji obrotów w następstwie zastosowania implementacji konektora bankowego XFuture, przy założeniu oprocentowania prowizji rozwiązań konkurencyjnych na poziomie 3%.Przy średnim, miesięcznym obrocie ( generowanym przez klientów Twojego sklepu ) na poziomie 100 000 PLN i założeniu, że prowizja pośrednika wynosi 3%, Twój miesięczny koszt obsługi płatności wynosił 3000 PLN. Uruchamiając własną obsługę płatności na bazie biblioteki XConnector, koszt obsługi redukuje się do wysokości opłaty abonamentowej za użytkowanie biblioteki, która na chwilę obecną, w jednym z wariantów abonamentowych, wynosi 300 PLN. W ten sposób miesięcznie oszczędzasz 2700 zł, co w skali roku kumuluje się do kwoty 32400 zł. Dzięki XFuture XConnector te pieniądze zostaną w Twojej kieszeni.Porównanie miesięcznych kosztów obsługi płatności w funkcji obrotów na rachunku. 1) rozwiązanie bazujące na XConnector ( linia zielona ) oraz 2) rozwiązania konkurencyjne ( linia niebieska ) przy założeniu prowizji na poziomie 3% od wartości transakcji. 
Copyright XFuture 2008-2013